Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Vētru iela atvēlēta dzīvokļu apbūvei
Clock2022-02-16 https://cdn.liepajniekiem.lv/

Vētru iela atvēlēta dzīvokļu apbūveiVētru iela 6 – pašvaldības zemesgabals, uz kura nākamajam īpašniekam jābūvē dzīvokļi, – tiks nodots izsolē ar sākuma cenu 123,1 tūkstotis eiro. To paredz Liepājas domes Finanšu komitejas lēmums.

Zemesgabals ir 6244 kvadrātmetrus liels un atrodas, raugoties uz jūras pusi, ielai labajā sānā. Pircējam būs jāiemaksā pašvaldībai drošības depozīts 100 tūkstoši eiro, kurus atdos uzņēmējam, kad mājas tiks nodotas ekspluatācijā. Ja neiekļaujas termiņā vai neizpilda citas izsoles noteikumos paredzētās prasības, var pazaudēt šo naudu. 

Tā kā galīgo lēmumu par izsoli vēl pieņems pilsētas dome, detalizētāk tās plānotos noteikumus “Kurzemes Vārdam” Nekustamā īpašuma pārvaldes vadītājs Māris Egmanis vēl neatklāja.

“Kurzemes Vārds” jau ir vēstījis, ka šo zemesgabalu pašvaldība paredzējusi jaunu dzīvokļu būvniecībai. Vai tajā varētu atrasties viens vai vairāki nami – tas būs atkarīgs no pircēja iecerēm.

Teritorijas plānojums paredz, ka šeit ir pieļaujama deviņu stāvu apbūve. Liepājas pilsētas arhitekts Uģis Kaugurs lakoniski komentēja, ka jaunajai apbūvei vajadzētu būt ar “labāku, modernāku, varbūt interesantāku risinājumu, bet līdzīgā apjomā, kādas ir citas Dienvidrietumu rajona mājas”.Avots: https://www.liepajniekiem.lv
Pievienoja: Pilat
+371 27888678