Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Bijušajās dzelzsbetona rūpnīcas teritorijā sola attīstīt noliktavu biznesu
Clock2022-04-07 https://irliepaja.lv

Bijušajās dzelzsbetona rūpnīcas teritorijā sola attīstīt noliktavu biznesuSIA "8B", kas reģistrēta 1. aprīlī un kuras adrese ir Grīzupes iela 8, Liepājā (kādreizējā dzelzsbetona rūpnīcas teritorija), ir ievērojams pamatkapitāls – 1 133 000 eiro. Kas veido šādu ieguldījumu, uzņēmuma valdes loceklis Mārcis Beķers nebija gatavs atklāt portālam irliepaja.lv, taču neslēpa, ka uzņēmuma bizness ir noliktavu darbība.

Uzņēmuma vienīgā dalībniece ir 2017.gadā Rīgā reģistrētā akciju sabiedrība "AM Nord", kuras darbības veids arī ir sava vai nomāta nekustamā īpašuma izīrēšana un pārvaldīšana. "AM Nord" ir vienīgā dalībniece arī pērnvasar dibinātajā SIA "WHL", kas atrodas tajā pašā Grīzupes ielā 8 un kuras valdes loceklis arī ir Mārcis Beķers.

 

SIA "8B" patiesā labuma guvējs caur AS "AM Nord" un SIA "Amberhaus" ir Jānis Lapiņš (ne tas Jānis Lapiņš, kurš bija Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvaldnieks!). Jānis Lapiņš ir patiesā labuma guvējs arī SIA "WHL".

 

Pēc portāla irliepaja.lv rīcībā esošās informācijas tieši AS "AM Nord" pērn iegādājās nekustamos īpašumus Grīzupes ielā 6, Grīzupes ielā 8 un Grīzupes ielā 8A. 

 

Adrese Grīzupes iela 8 kopš 2015. gada ir vēl dažiem gan likvidētiem, gan esošiem uzņēmumiem, kas saistīti ar Ģirta Cēlāja vārdu. Kā zināms, Cēlāja bizness ir minerālmēslu fasēšana un tirgošana, piemēram, Grīzupes ielā 8 atradās pirms gada likvidētā SIA "NPK Terminālis" un maksātnespējīgā SIA "NPK Expert" (uzņēmuma nodokļu parāds uz 30. martu bija 499 238,03 eiro).

Tajā pašā adresē darbojusies arī reizē "NPK Terminālis" likvidētā SIA "Amber Energy". 

 

Janvārī jau rakstījām, ka Grīzupes ielā 8 reģistrēta arī SIA "CTEX", kuru Valsts vides dienests 2020. gada nogalē apsūdzēja neatļautā minerālmēslu ražošanā un uzglabāšanā. Arī šī uzņēmuma valdes priekšsēdētājs ir Ģirts Cēlājs.

 

Kā portālam irliepaja.lv apliecināja Beķers, Jānim Lapiņam piederošajiem uzņēmumiem "nav nekāda sakara ar Cēlāja minerālmēslu biznesu".Avots: https://irliepaja.lv/bizness/bijusajas-dzelzsbetona-rupnicas-teritorija-attista/
Pievienoja: Pilat
+371 27888678