Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Muitas māju atjaunos Oļegs Hramovs, sāks ar fasādi
Clock2022-07-12 https://irliepaja.lv

Muitas māju atjaunos Oļegs Hramovs, sāks ar fasādiLiepājnieki pamanījuši, ka aizvadīto brīvdienu laikā ap kādreizējo Muitas māju Vecajā ostmalā 54 parādījušās sastatnes.

 

Kā zināms, deputāti maija domes sēdē nolēma atkārtotai elektroniskajai izsolei nodot kādreizējo Muitas mājau jeb ēku Vecajā ostmalā 54, nosakot sākumcenu 415 300 eiro. Šajā reizē izsole bija veiksmīga, īpašums tika pārdots par 415 800 eiro.

Kā portālam irliepaja.lv sacīja pašvaldības Nekustamā īpašuma pārvaldes vadītājs Māris Egmanis, nauda par nosolītu objektu domes kontos gan vēl nav ienākusi, taču izsoles uzvarētājam par pirkumu ir tiesības norēķināties divu mēnešu laikā pēc līguma parakstīšanas, respektīvi, līdz septembrim.

 

Nekustamā īpašuma – zemesgabala ar kopējo platību 2 670 m2 un uz tā esošas apbūves – muitas ēkas ar kopējo platību 2 320,1 m2, kā arī inženiertehnisko komunikāciju un aprīkojuma – jaunais īpašnieks ir Oļegs Hramovs, ko portālam irliepaja.lv apliecināja pats uzņēmējs.

 

Kā jau vēstīts, nekustamā īpašuma vērtētāji uzskata, ka, ņemot vērā ēkas atrašanās vietu un nekustamo īpašumu tirgus situāciju, labākais tās izmantošanas veids būtu sabiedriskā, biroju vai pakalpojumu ēka.

 

Vaicāts par iecerēm, kas tiek saistītas ar šo īpašumu, Oļegs Hramovs norādīja, ka jautājums jāuzdod arhitektam Agrim Padēlim-Līnam.

Potenciālais ēkas atjaunošanas būvprojekta izstrādātājs Agris Padēlis-Līns portālam apliecināja, ka ēkai "noteikti būs sabiedriska funkcija". Taču, kā norādīja arhitekts, ir pāragri spriest, ko tieši īpašnieks izvēlēsies "ielikt" šajā namā.

 

"Šobrīd tiek gatavoti dokumenti, lai varētu uzsākt projektēšanu. Vispirms ir jāveic ēkas vēsturiskā izpēte, un tikai pēc tam varēs izvērtēt, kas vislabāk tajā iederas."

 

Sastatnes saliktas tāpēc, ka īpašnieks vēlas sākt ar fasādes izpēti un bojājumu novēršanu tajā, sacīja Padēlis-Līns.

 

Portāls irliepaja.lv jau rakstīja, ka maija beigās svinīgi durvis vēra atjaunotais Peldu ielas 56. nams jeb P.M.Berči projektētā Lazāra Rostovska villa, tagad apartamenetu viesnīca "Roze Peldu Residence", kuru arī atjaunoja Oļegs Hramovs sadarbībā ar arhitektu Agri Padēli-Līnu.

 Avots: https://irliepaja.lv
Pievienoja: Pilat
+371 27888678