Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Mākslas vidusskolas jaunbūves otrās kārtas būvdarbi pabeigti
Clock2022-09-07 https://irliepaja.lv

Mākslas vidusskolas jaunbūves otrās kārtas būvdarbi pabeigtiProfesionālās kompetences izglītības centra "Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola" (LMMDV) jaunbūves Alejas ielā 18/20 otrās kārtas būvdarbi norit saskaņā ar 2021. gada 18. augustā noslēgto līgumu un uz šo brīdi ir pabeigti visi plānotie būvniecības darbi, portāls irliepaja.lv uzzināja LMMDV.

Pašlaik vēl turpinās pāreju izbūves no 1. kārtas jaunbūves uz 2.kārtas jaunbūvi un no 2. kārtas uz veco ēku.

 

Saņemti nepieciešamie atzinumi, lai objektu varētu nodot ekspluatācijā, un tiek gatavota dokumentācija, lai tuvākajā laikā objektu varētu nodot ekspluatācijā. 

 

Otrās kārtas jaunbūves svinīgā atklāšana plānota līdz gada beigām. 

 

Jaunajā ēkā atradīsies foto nodaļa, izstāžu zāle, bibliotēka un citas mācību procesam nepieciešamās telpas. 

Savukārt viena no bijušajām telpām, kas atbrīvosies pēc pāriešanas uz jauno korpusu, kļūs par grafikas darbnīcu, kurai aprīkojums iegādāts jau pagājušā mācību gada laikā. Dažas no atbrīvotajām telpām kļūs par zīmētavām, kuru skolai ļoti pietrūkst, jo šobrīd tās atrodas vienā adresē ar Bērnu mākslas skolu.

Par multifunkcionālās zāles, kuru patlaban vēl aizņem Foto nodaļa, turpmāko izmantošanu jautājums vēl ir atklāts. Skolai ir vairākas vajadzības un idejas, un administrācija kopā ar pedagogiem lemts, kā vislabāk un racionālāk izmantot šīs telpas.

"Jaunbūves otrā kārta skolas dzīvi būtiski ietekmēs – beidzot skolai būs sava zāle, kas būs aprīkota ar stendiem un prožektoriem. Zāle tiks izmantota izstādēm, skatēm, starpskatēm, to varēs izmantot gan bērnu skolas audzēkņi, gan vidusskolas audzēkņi. Tas ir ļoti nozīmīgi skolas ikdienas darbam," uzsvēra LMMDV direktore Inga Auziņa. 

 

Alejas ielas jaubūves 1. un 2.kārtas projekta autors ir arhitekts Andris Kokins (SIA "Baltex Group"), būvdarbus veic SIA "UPTK". Pirmās kārtas būvdarbi aizsākās 2020. gada pavasarī, otrās – 2021. gada augustā.

 

Otrās kārtas būvdarbu līguma summa ir 1 396 895,55 eiro (ar PVN). Finansējums pāreju izbūvei starp Alejas ielas mācību korpusiem ir 133 705,00 eiro (ar PVN).Avots: https://irliepaja.lv
Pievienoja: Pilat
+371 27888678