Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Par 532 898,31 eiro veiks autoceļa Rucava–Pape pārbūves darbus
Clock2022-09-22 https://rekurzeme.lv/

Par 532 898,31 eiro veiks autoceļa Rucava–Pape pārbūves darbusLai uzlabotu pārvietošanās kvalitāti, ir sākusies autoceļa Rucava-Pape pašvaldības posmu pārbūve.

Autoceļa pārbūvi īsteno Eiropas savienības Eiropas jūrlietu un zivsaimniecības fonda projekta “Autoceļa Rucava-Pape pārbūve” laikā. Īstenojot projektu, paredzēts pārbūvēt divus autoceļa posmus ar kopējo garumu 3,1 km. Pārbūvējamiem autoceļa posmiem veiks pamata stiprināšanu, asfaltbetona seguma izbūvi un sakārtos arī ūdens novadīšanas sistēmu, informē Dienvidkurzemes novada domes Attīstības un uzņēmējdarbības daļas projektu vadītāja Signe Rozenšteina.

Atbilstoši Publisko iepirkumu likumam bija izsludināti iepirkumi, kuru rezultātā būvdarbus veic SIA “A-Land” un būvuzraudzību nodrošina SIA “Jaunjoži”. Autoceļa Rucava-Pape pašvaldības posmu pārbūvi plānots pabeigt (t.sk. nodot ekspluatācijā) līdz 2023. gada februārim.

Dienvidkurzemes novada pašvaldība aicina ikvienu Rucavas pagasta iedzīvotāju un viesi būt saprotošiem un pretimnākošiem, pieciešot īslaicīgas neērtības, pārvietojoties pa autoceļu Rucava-Pape tā pārbūves laikā. Autoceļā būs satiksmes ierobežojumi atkarībā no attiecīgā brīdī notiekošajiem būvdarbiem, būs izvietotas pagaidu ceļa zīmes, kā arī pielietos citas metodes satiksmes organizēšanai. “Būsim saprotoši, lai tuvā nākotnē jau varam pārvietoties daudz ērtākos apstākļos,” aicina S. Rozenšteina.

Projekts tiek īstenots, atbilstoši Eiropas Jūrlietu un zivsaimniecības fonda finansētās Rīcības programmas zivsaimniecības attīstībai 2014.-2020.gadam apakšpasākumam “Atbalsts vides resursu un zvejas vai jūras kultūras mantojuma saglabāšanā”. Projekta kopējās un attiecināmās izmaksas ir 532 898,31 EUR, no tām 479 608,48 EUR ir publiskais (fonda) finansējums.

 Avots: https://rekurzeme.lv
Pievienoja: Pilat
Atslēgvārdi:
+371 27888678