Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Liepājas vēsturiskajā centrā atdzims vēl viens īpašums
Clock2022-10-24 https://irliepaja.lv

Liepājas vēsturiskajā centrā atdzims vēl viens īpašumsKā portālam irliepaja.lv apliecināja arhitekts Agris Padēlis-Līns, šobrīd projektēšanas stadijā ir ēkas Kūrmājas prospektā 5 pārbūve par apartamentu namu. Būvniecības iecere pilsētas Būvvaldē akceptēta jau 2019.gada 14.augustā. 

Objektā jau redz rosāmies būvniekus, kuri šobrīd atsedz ēkas konstrukcijas. Arhitekta vārdiem runājot, tās būs "jāsaliek no jauna".

 

"Uzliksim fasādi, un būs šiki!" – kā allaž optimisma pilns ir Agris Padēlis-Līns. 

Ēka Kūrmājas prospektā 5, kura ilgstoši stāvēja tukša, kopš 2018. gada pieder uzņēmējam Oļegam Hramovam, vienam no čaklākajiem nekustamo īpašumu attīstītājiem Liepājā.

 

 

Jau vēstīts, ka 2020. gadā Oļegs Hramovs uzsāka 19.gadsimtā celtās ēkas Kūrmājas prospektā 22 (padomju laikā Narkoloģiskā slimnīca) atjaunošanu un pārbūvi par apartamentu namu, un nupat jau projekts ir gandrīz finišējis. Sākotnēji ēkas pārbūves projektu izstrādāja SIA "Kokile" arhitekte Laura Kozlovska, pēc tam savas korekcijas veica autoruzraugs arhitekts Agris Padēlis-Līns. Būvdarbus šajā objektā veic viens no Hramovam piederošiem uzņēmumiem SIA "Hermes Invest". 

 

Tāpat uzņēmējs nesen atjaunoja vēl vienu 19. gadsimta beigās celtu ēku – tā saukto Rostovska villu Peldu ielā 56, ko projektējis Pauls Makss Berči pēc fabrikanta Lazāra Rostovska pasūtījuma. Pārbūves procesā ir arī Hramovam piederošā ēka Lielā ielā 3. 

 

Pēdējos gados atjaunots jumts un fasāde koka namam Friča Brīvzemnieka ielā 52.

 

Pērn Oļegs Hramovs iegādājās arī kādreizējo pašvaldības īpašumu Uliha ielā 36, bet šogad –nekustamo īpašumu Vecajā ostmalā 54 (bijušo Muitas māju), ko arī plāno atjaunot.

 

 Avots: https://irliepaja.lv
Pievienoja: Pilat
+371 27888678