Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Pakalpojumus būvvaldē var pieteikt arī Liepājas pieteikumu sistēmā
Clock2022-11-01 https://irliepaja.lv

Pakalpojumus būvvaldē var pieteikt arī Liepājas pieteikumu sistēmāNo 1. novembra Liepājas pilsētas būvvaldes pakalpojumus iespējams pieteikt arī Liepājas elektronisko pieteikumu sistēmā pieteikumi.liepaja.lv, tādējādi paplašinot pakalpojumu saņemšanas iespējas elektroniski, informē Būvvaldes sabiedrisko attiecību speciāliste Dace Freidenfelde.

Līdz ar to būvvaldes pakalpojumus, kas saistīti ar teritorijas plānošanu, zemes īpašumu un adresēm, arhīva un topogrāfiskās informācijas datubāzes informācijas apstrādi, rakšanas darbiem, krāsu pasi un reklāmas izvietošanu, turpmāk varēs pieteikt vienkopus Liepājas vienotajā pieteikumu sistēmā, kurā ir iekļauti arī citu iestāžu sniegtie pakalpojumi.

 

Vienlaikus atgādinām, ka no 2020. gada noteikts, ka dokumentācija par jaunām būvniecības iecerēm iesniedzama tikai elektroniski Būvniecības informācijas sistēmā bis.gov.lv . Bet pirms tam uzsāktajiem būvniecības procesiem, kas tika iesniegti un saskaņoti papīra formātā, tiek saglabāta iespēja tos pabeigt pēc iepriekšējās kārtības.

 

Visu pakalpojumu veidlapas vienkopus var apskatīt pašvaldības mājaslapā sadaļā "Būvvaldes pakalpojumu veidlapas", skatīt ŠEIT

 

Lai iesniegu pakalpojuma iesniegumu pieteikumi.liepaja.lv sistēmā, nepieciešama autorizēšanās caur latvija.lv sistēmu (ar savu bankas kontu vai e-parakstu), pēc kā veicami secīgi soļi:

 

no saraksta izvēlēties nepieciešamo pakalpojumu,
ievadīt nepieciešamo informāciju un pievienot pielikumus,
iepazīties ar informāciju par datu apstrādi un atzīmēt "Jā, piekrītu!"
spiest pogu "Iesniegt".

 

Pēc pakalpojuma pieteikuma apstrādes ar iesniedzēju sazināsies atbildīgais speciālists.

 

Liepājas pilsētas būvvaldes pakalpojumus ir iespējams pieteikt kādā no veidiem, kas klientam ir ērtākais – elektroniski vai klātienē:
1. Izmantojot Liepājas elektronisko pieteikumu sistēmu pieteikumi.liepaja.lv,
2. Aizpildītu veidlapu kā elektroniski parakstītu dokumentu nosūtot uz e-pastu buvvalde@liepaja.lv.
3. Aizpildītu, izdrukātu un parakstītu veidlapu iesniedzot klātienē būvvaldē Peldu ielā 5.
4. Būvniecības dokumentāciju iesniedzot elektroniski Būvniecības informācijas sistēmā bis.gov.lv.

 

Jautājumu gadījumā par pakalpojumiem aicinām konsultēties būvvaldē, zvanot pa tālruni:
63 404 725 vai rakstot uz e-pastu: buvvalde@liepaja.lv .

 

Jautājumiem par pieteikumi.liepaja.lv sistēmu lūgums zvanīt pa tālruni: 63 404 760 vai rakstīt
uz e-pastu: it@liepaja.lv.Avots: https://irliepaja.lv
Pievienoja: Pilat
Atslēgvārdi:
+371 27888678