Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Liepājas dienvidos iecerēts jauns dzīvojamais rajons, Jaunā ostmala kļūs par sabiedrībai pieejamu atvērtu vietu
Clock2022-11-10 https://cdn.liepajniekiem.lv

Liepājas dienvidos iecerēts jauns dzīvojamais rajons, Jaunā ostmala kļūs par sabiedrībai pieejamu atvērtu vietuLiepājas dome pēc ceturtdienas sēdes paredzējusi nodot publiskajai apspriešanai lokālplānojumu, kas nākotnē ļaus attīstīties teritorijai pilsētas dienvidos ap Pakaviņu.

Teritorija Klaipēdas ielā 138 uz dienvidiem no Dienvidrietumu rajona 25,4 hektāru platībā tiks pārplānota, lai izveidotu jauktu dzīvojamo apbūvi gar Vētru ielu un pakāpeniski tālāk dienvidu virzienā, kur aiz Pakaviņa iecerēta privātmāju apbūve, domes Attīstības komitejā stāsta pilsētas galvenais arhitekts Uģis Kaugurs.

“Daļā gar Klaipēdas ielu pieļaujama augstākā apbūve līdz pat deviņiem stāviem, bet uz jūras pusi atļauts būvēt līdz pieciem stāviem daudzstāvu apbūves zonā un 2–3 stāvu augstas privātmājas,” viņš saka.

Projekta izstrādātāja Klinta Alpa-Šulmane no SIA “Grupa93” atzīmē, ka lokālplānojumā zonējuma struktūra tiek piedāvāta konkrētāka, ņemot vērā gan dabas vērtības, gan darba uzdevumu, plānojot daudzstāvu un mazstāvu apbūvi. 

Iekļauts ceļu tīkls, inženierkomunikāciju risinājumi un iespējamais zemes vienību dalījums. “Pirmo piedāvājam attīstīt teritoriju ziemeļos, tā būs pirmā apbūves kārta,” viņa norāda.

Tur lokālplānojums pieļauj plašas iespējas komercapbūvei un daudzdzīvokļu namu celtniecībai.

Deputāts Jānis Vilnītis interesējas, vai pieļauta arī kempinga izbūve, jo iepriekš teritorija bijusi iznomāta šādam mērķim. Piedāvātajā redakcijā tūrisma un atpūtas iestāžu izbūve ir atļauta, tajā iekļaujas arī kempings, skaidro projekta izstrādātāja. 

“Divstāvu un trīsstāvu mājas iegādājas cilvēki, kam ir pietiekami lielas finanses, tad šis var būt traucēklis,” uz riskiem norāda deputāts Jānis Vilnītis. 

Viņam piekrīt Uldis Hmieļevskis, ka nevajag jau sākumā lokālplānojumā ielikt potenciālu konflikta zonu. “Dzīvojamā apbūve šobrīd Liepājā ir svarīga, jo dzīvojamā fonda trūkst un pieprasījums ir. Cilvēkiem, kuri te nāktu, būtu svarīgi saprast, ka kaimiņos nebūs objekts, kur būs trokšņi un tusiņi. Atbalstāma ir jaukta darījumu apbūve,” viņš pauž.

Līdz domes sēdei projektu papildinās ar redakcionālu labojumu, kas izslēdz kempinga būvniecību.Avots: https://www.liepajniekiem.lv
Pievienoja: Pilat
+371 27888678