Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Nākamgad pārbūvēs lielu Ganību ielas posmu
Clock2022-12-15 https://cdn.liepajniekiem.lv

Nākamgad pārbūvēs lielu Ganību ielas posmuNākamajā gadā uz pavasara pusi apjomīgajiem ielu būvdarbiem Liepājā nāks klāt vēl viens – pārbūvēs Ganību ielu posmā no Kungu līdz Salmu ielai. Līdz ar šo rekonstrukciju pilsētā būs atjaunots pēdējais tranzīta ceļu posms.

Būvprojekts bijis jau ilgāku laiku gatavs, Liepāja gaidīja finansējumu. Līdzekļi piešķirti no ES Kohēzijas fonda, pastāsta pašvaldības izpilddirektora vietnieks Didzis Jēriņš.

Projekta īstenošana atslogos Ūliha ielu no kravas transporta, uzlabojot satiksmes drošību vietējās nozīmes sabiedriskā transporta maršrutos.

Iepirkumā uz ielas posma pārbūvi pieteicās četri pretendenti. Uzvarētājs ir SIA ”A-Land”, ar kuru 6. decembrī noslēgts līgums. Darbu termiņš: 2023. gada 31. decembris.

Projekta kopējās izmaksas – 2,41 miljons eiro, no tām 2,04 miljoni – no ES Kohēzijas fonda, 0,09 miljoni – valsts budžeta dotācija, bet 0,27 miljoni eiro – pašvaldības finansējums.

Ielas posmu slēgs pārbūvei, visdrīzāk, pavasarī, tiklīdz iestāsies ielu infrastruktūras būvdarbiem atbilstoši laika apstākļi, prognozē D. Jēriņš. ”Kaut kādā ziņā [Ganību ielas pārbūve] pārklāsies ar citiem lielajiem ielu rekonstrukcijas projektiem,” viņš norāda, satiksmi pilsētā tas ietekmēšot, taču iespējas apbraukt būvdarbus esot, tikai jārēķinās ar nedaudz ilgāku laiku ceļā. 

”Atjaunosies kustība pa Kārļa Zāles laukumu, vismaz pa centrālo brauktuvi, vairāk darbu būs otrā pusē, kur atjaunos Jūras ielas segumu. No Peldu ielas līdz ”Drogām” būs sarežģītākā vieta,” viņš uzskata.Avots: https://www.liepajniekiem.lv
Pievienoja: Pilat
+371 27888678