Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Pašvaldība atsakās no diviem graustiem Kārklu ielā
Clock2023-01-23 data:image

Pašvaldība atsakās no diviem graustiem Kārklu ielāDomes sēdē decembrī un arī nupat, 19.janvārī, aizvadītajā pastāvīgajā Pilsētas attīstības komitejā deputāti lēma par diviem nekustamajiem īpašumiem Kārklu ielā.

Īpašums Kārklu ielā 2, kā skaidroja domes Nekustamā īpašuma pārvaldes vadītājs Māris Egmanis, ir nepabeigta būvkonstrukcija pusotra stāva līmenī. Būvi Kārklu ielā 2, kas līdz šim bija īpašumā, valsts bez atlīdzības piedāvāja pašvaldībai. Taču, kā atzina Egmanis, tā ir sliktā stāvoklī, būvei noteikts vidi degradējoša objekta statuss, un lai to savestu kārtībā un nodotu ekspluatācijā, pašvaldībai būtu vajadzīgi pārāk lieli ieguldījumi, kuri neatmaksātos. Tādēļ deputāti decembra sēdē pieņēma lēmumu atteikties no valsts piedāvājuma un nepārņemt jaunbūvi.

 

Tā kā pašvaldība no īpašuma atteicās, Valsts ieņēmumu dienests to nodos SIA "Publisko aktīvu pārvaldītāja Possessor" valdījumā. 

 

Par valsts īpašumu Kārklu iela 2 kļuva saskaņā ar tiesas 2022. gada 18. oktobra spriedumu. 2015.gadā maksātnespējas administrators šo "Liepājas metalurgam" piederošo mantu kopā ar citiem nekustamajiem īpašumiem nodeva izsolē, taču tā arī neviens būvi neiekāroja.

 

Līdzīgs stāsts ir par vēl vienu "Liepājas metalurgam" piederējušu nekustamo īpašumu Kārklu ielā 4. Tā ir dzīvojamā ēka, kura, kā portālam irliepaja.lv pastāstīja Egmanis, pagājušā gadsimta deviņdesmitajos gados gan ir uzbūvēta līdz 9.stāvam, taču nav pieslēgta pie pilsētas inženierkomunikācijām, nav bijusi iekonservēta un arī ir sliktā stāvoklī, jo pakļauta nelabvēlīgai ārējās vides ietekmei. Pilsētas attīstības komitejas lēmums bija atteikties arī no šī īpašuma piedāvājuma. Turpmāk īpašums tiks nodots SIA "Publisko aktīvu pārvaldītājs Possessor" valdījumā.

 

Portāls irliepaja.lv savulaik jau vēstīja, ka Kārklu ielā 4 un Kārklu ielā 2 iespējams iegādāties divas nepabeigtas dzelzsbetona paneļu daudzstāvu ēkas. Tās raksturotas kā investīciju objekts, kas ir labā stāvoklī, un maksā vien 10 000 eiro. 2015.gada maijā īpašumus Kārklu ielā 2 un Kārklu ielā 4 nesekmīgi izsolīja ar sākumcenu 5000 eiro par katru. Avots: https://irliepaja.lv
Pievienoja: Pilat
+371 27888678