Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Senās Liepājas šarms izbaudāms jaunā fotoalbumā
Clock2023-07-03 https://irliepaja.lv

Senās Liepājas šarms izbaudāms jaunā fotoalbumāJaukā un saviesīgā atmosfērā piektdienas vakarā, klātesot visai kuplam interesentu pulkam, Liepājas muzejā tika atvērta biedrības "Liepājas 400" otrā grāmata "Pastaiga pa skaisto Liepāju. Uzplaukums". Tas ir fotoalbums, kurā redzamas vairāk nekā 200 Liepājas bildes no perioda līdz I pasaules karam. Atšķirībā no pirmās grāmatas "Pastaiga pa skaisto Liepāju" šis ir krāsains izdevums. Vēl vairāk – "Pastaiga pa skaisto Liepāju. Uzplaukums" ir Latvijā (varbūt vēl plašākā reģionā) pirmais fotoalbums ar papilināto realitāti. 

Atklāšanas pasākumā biedrības pārstāvji Dace Kārklā, Andris Ivanovs un Kaspars Migla raksturoja projekta tapšanas gaitu, neaizmirstot akcentēt arī Liepājas Kultūras pārvaldes ieguldījumu, kas spēja novērtēt šo ideju vēl iedīglī sniedza finansiālu atbalstu konkursa kārtībā.

Digitālo Inovāciju parka vadītāja Agate Ambulte klātesošos iepazīstināja ar papildinātās realitātes neizbēgamo uzvaras gājienu. Albuma tapšanu atbalstīja arī Liepājas Speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) pārvalde, kuru pasākumā pārstāvēja un grāmatai ceļavārdus teica SEZ vadītāja vietnieks Elans Strazdiņš un SEZ sabiedrisko attiecību speciāliste Līga Ratniece-Kadeģe. 

Jaunajam fotoalbumam ir tāds pats formāts kā pirmajam, kas iznāca pirms diviem gadiem. Nosaukumā vienīgā atšķirība ir pievienotais vārds "uzplaukums", jo grāmata ir tieši par laiku, kad Liepāja piedzīvoja savu visstraujāko attīstību. Tas notika 19.gadsimta otrajā pusē un 20.gadsimta sākumā. 
Salīdzimot ar pirmo, albums ir arī krāsains un ar papildināto realitāti. Tas nozīmē, ka lejuplādējot aplikāciju "Old Libau" un mobilo telefonu pie īpaši marķētiem attēliem, var redzēt kā konkrētā vieta izskatās mūsdienās. Par to risinājumu jāpateicas ne tikai Digitālo Inovāciju parkam, bet arī Gintam Eglīņam, kurš senajām fotogrāfijām spēja meistarīgi atrast novietojumu pilsētā mūsdienās.

Albuma inovatīvo risinājumu ar savu finansiālo atbalstu novērtējusi Liepājas Kultūras pārvalde, Liepājas speciālās ekonomiskās zonas pārvalde, Aloizs Norkus, UPTK, SIA "VEGA 1 Serviss” un "Via Vitalité". 

Tie, kas vēlas tikt pie savas daļiņas no senās, romantiskās Liepājas, fotoalbumu var meklēt Liepājas grāmatnīcās, kā arī biedrības feisbuka lapā.Avots: https://irliepaja.lv
Pievienoja: Pilat
+371 27888678