Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
”Šis laikam ir visu laiku rekords!” Liepājā par vienu nakti viesnīcā prasa 1341 eiro. Turklāt tā ir cena ar atlaidi!
Clock2023-07-21 https://cdn.liepajniekiem.lv

”Šis laikam ir visu laiku rekords!” Liepājā par vienu nakti viesnīcā prasa 1341 eiro. Turklāt tā ir cena ar atlaidi!”Šis laikam ir visu laiku rekords,” lietotnē Twitter spriež Liepājas pašvaldības deputāte Dace Bluķe, kurai paziņas palūgušas atrast naktsmājas Liepājā, kur varētu pārnakšņotu pēc grupas ”Prāta vētra” koncerta, vēsta portāls la.lv.

Daces Bluķes uzņemtajā ekrānuzņēmumā redzams, ka nakts viesnīcā no 22. uz 23. jūliju diviem pieaugušajiem izmaksātu 1341 eiro. Turklāt tā ir cena ar atlaidi. Bez atlaides cena būtu 1620 eiro par nakti.

Tiesa, spriežot pēc divās populārākajās naktsmītņu rezervēšanas vietnēs publicētās informācijas un salīdzinot to ar D. Bluķes ekrānuzņēmumu, tik iespaidīga summa varētu tikt prasīta nevis par numuru viesnīcā vai īres dzīvokli, bet par veselu māju Vēžu ielā, netālu no Jūras un Friča Brīvzemnieka ielas krustojuma.

Sestdien, 22. jūlijā Liepājas stadionā ”Daugava” grupa ”Prāta Vētra” noslēgs divu gadu koncerttūri ”Gads bez kalendāra”, un jau ilgāku laiku ne tikai liepājnieki, bet arī citu pilsētu iedzīvotāji aktīvi komentē naktsmītņu cenas Liepājā šajā nedēļas nogalē.

Jāteic, ka aptuveni pusotrs tūkstotis eiro par vienu nakti tiešām izceļas Liepājas maksas naktsmītņu piedāvājumu kartē.

Viens no izdevīgākajiem piedāvājumiem visu nedēļu bija Ezerkrasta viesnīcā “Sport Hotel” – nedēļas sākumā par vienu nakti diviem pieaugušajiem tika prasīti 139 eiro, bet piektdien cena Booking.comvietnē bija noslīdējusi līdz 129 eiro.

LiepU hostelis naktsmītnes piedāvā par 60 eiro, bet simta līdz aptuveni pusotra simta eiro budžetā iespējams iekļauties vēl vairākās vietās, tai skaitā arī pilsētas centrā.

Atlikušajos piedāvājumos gan dominē krietni sālītākas cenas, kas sākas aiz 200 eiro atzīmes, 

bet daudzas grozās zonā nedaudz pirms 400 eiro par nakti.

Pirms dažiem mēnešiem pelnīšanas vēlmes latiņu kāds bija uzstādījis, novērtējot iespēju apmesties sev piederošajā īpašumā par 700 eiro atlīdzību. Arī tagad dažas šādas summas redzamas, piemēram Šaurā un Toma ielā, taču tie drīzāk ir izņēmumi, nevis tendence.

Iespējams, ka daļai naktsmāju izīrētāju nopelnīšanas plāns nav nostrādājis kā cerēts, jo pēdējās dienās sociālajos tīklos varēja vērot samērā daudzus ierakstus jeb (ie)lūgumus šajā vīkendā apmesties tieši viņu apartamentos. 

Prāta Vētra jau trešo reizi pulcēs gan liepājniekus, gan pilsētas viesus stadionā ”Daugava”, Liepājā. Šogad tas ir vienīgais grupas koncerts Latvijā. Pēc koncerta apmeklētāji gaidīti uz grupas oficiālo afterparty Liepājas pludmales bārā Cukurfabrik’, kas atrodas pavisam netālu, aptuveni 150 metrus no stadiona – tieši blakus glābšanas stacijai.Avots: https://www.liepajniekiem.lv
Pievienoja: Pilat
+371 27888678