Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Fonteins par Jāņa ielas ēku prasa teju miljonu eiro
Clock2024-02-26 liepajniekiem.lv

Fonteins par Jāņa ielas ēku prasa teju miljonu eiroZināma summa, par kādu uzņēmējs un mūziķis Luijs Fonteins jeb īstajā vārdā Stīns Lorenss pārdod seno noliktavas ēku Jāņa ielā 1, kur savulaik atradās restorāns “Hot Potato”, bet vēlāk arī “HOF”.

Portāls pērn jau citēja Fonteinu, kurš feisbukā rakstīja, ka ”Fontaine Ent.” izliek šo pērli pārdošanā,” norādot, ka tā ir viena no vecākajām mājām Liepājā.

Nekustamos īpašumus tirgojošā uzņēmuma “Pilat” mājaslapā publicētajā sludinājumā redzams, ka par šo ēku tiek prasīts nepilns viens miljons, bet precīzāk – 980 tūkstoši – eiro.

SIA ”Fontaine Ent.” vēsturisko ēku Jāņa ielā 1 iegādājās 2014. gadā.

Sludinājumā norādīts, ka ēka tiek pārdota ar visu restorānam nepieciešamo aprīkojumu un mēbelēm.Avots: liepajniekiem.lv
Pievienoja: Pilat
Atslēgvārdi:
+371 27888678