Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Bijušā restorāna “Jūra” ēka atdzimšot vēsturiskā veidolā
Clock2024-07-03 www.liepajniekiem.lv

Bijušā restorāna “Jūra” ēka atdzimšot vēsturiskā veidolāPārmaiņas piedzīvo viena no Liepājas vēsturiskajām ēkām – Jūgendstila arhitektūras nams Lielajā ielā 5, kur savulaik darbojās slavenais restorāns “Jūra”.

1906. gadā celtā veikalu ēka ar restorānu (arhitekts Ludvigs Melvils) kopš 2019. gada pieder SIA “Alfor”, kas darbojas izklaides, viesmīlības un atpūtas, kā arī sabiedriskās ēdināšanas jomā.         

 

Uzņēmums ir saimnieks arī “Feniksa” spēļu zālei, kas darbojas Lielās ielas 5. nama pirmajā stāvā.

SIA “Alfor” izpilddirektors Raimonds Tirners portālam stāsta, ka seno namu pilsētas centrā plānots pilnībā atjaunot tā vēsturiskajā veidolā, izmantojot gan vēsturiskās būvniecības tehnoloģijas, gan materiālus.

Investīcijas šāda apjoma projektu īstenošanā parasti pārsniedz pusmiljonu eiro, viņš norāda.

 

Šobrīd notiek ēkas fasādes renovācija. 

“Līdztekus veicam iekštelpās paredzētos darbus, tai skaitā pagraba pārseguma pilnīgu nomaiņu, projekta saskaņošanu. Darbus iekštelpās plānots veikt rudenī un ziemā vairākos etapos, lai nodrošinātu esošās uzņēmējdarbības, kas izvietota ceturtdaļā ēkas telpu, nepārtrauktību. 

Pēc renovācijas ēkā tiks apdzīvotas arī pārējās telpas. Šobrīd tiek izskatīti vairāki to pielietojuma varianti SIA “Alfor” īstenotās uzņēmējdarbības virzienos,” skaidro uzņēmuma izpilddirektors.Avots: www.liepajniekiem.lv
Pievienoja: Pilat
Atslēgvārdi:
+371 27888678