Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Liepu ielā atdzims vēl divi vēsturiski nami
Clock2024-07-05 www.liepajniekiem.lv

Liepu ielā atdzims vēl divi vēsturiski namiPārbūvei tiek gatavots viens no senajiem namiem līdzās Jūrmalas parkam – Liepu ielā 3, kas ilgu laiku nav bijis apdzīvots, novērojis portāls. Iecerēts, ka līdzās tam taps arī jauna un moderna dzīvojamā māja.

Būvniecības informācijas sistēmā (BIS) redzams, ka Liepu ielā 3 pieteiktas vairākas būvniecības aktivitātes – šķūņa un saimniecības ēkas nojaukšana, jaunas dzīvojamās mājas būvniecība un esošā senā dzīvojamā nama pārbūve.

 

Kopš šī namīpašuma denacionalizācijas 1995. gadā ēkai saimnieki mainījušies vairākkārt.

Tagad īpašums Liepu ielā 3 pieder Liepājā reģistrētai SIA “Baltijas celtniecības sastatnes”, kas to par 250 tūkstošiem eiro iegādājās 2021. gadā (pārdevējs SIA “Liepnami”).

“Baltijas celtniecības sastatnes” pieder uzņēmējam Haraldam Ozoliņam. 

Viņš ir līdzīpašnieks uzņēmumā SIA “O&OBT”, kas pirms vairākiem gadiem iegādājās un vēsturiskajā stilistikā atjaunoja daudzdzīvokļu dzīvojamo ēku Vites ielā 8, kuru ekspluatācijā nodeva pagājušajā vasarā.

 

Pārmaiņas gaidāmas arī bijušās bērnu slimnīcas īpašumā Liepu ielā 9. To pēc īpašnieka Oļega Hramova pasūtījuma iecerēts pārbūvēt par viesnīcu, rāda informācija BIS. 

Projektu izstrādājis arhitekts Agris Padēlis-Līns.

Tikmēr joprojām pircēju meklē greznajam namam Liepu ielā 27, kur daudzus gadus mājoja Krievijas ģenerālkonsulāts. 

Jūgendstila trīsstāvu māja 1914. gadā celta kā Edvarda Smita villa. 

Pārdošanā šis īpašums – ēka un zeme – nonāca pagājušajā vasarā. Tad to pircējiem piedāvāja par 1,9 miljoniem eiro, pēcāk cena nolaista līdz 1,8 miljoniem eiro.Avots: www.liepajniekiem.lv
Pievienoja: Pilat
Atslēgvārdi:
+371 27888678