Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Jaunais dzīvokļu projekts “Ambra Apartments” aicina uz atvērto durvju dienu
Clock2024-07-05 www.pilat.lv

Jaunais dzīvokļu projekts “Ambra Apartments” aicina uz atvērto durvju dienu12.jūlijā no plkst. 14.00 – 17.00 aicinām uz Atvērto durvju dienu jaunajā dzīvokļu projektā ”Ambra Apartments”.

Projekts “Ambra Apartments” atrodas Liepājas Jaunliepājas daļā - vietā, kuru paredzēts labiekārtot un atjaunot tās vēsturisko ielu struktūru un izveidot publisku piekļuvi ostmalai - Kaiju ielā 12/14. Ēkas atrašanās vieta ir lieliska ar to, ka no augstākiem stāviem paveras skaists skats uz pilsētas promenādi un var teikt, ka dzīvojat pilsētas centrā, jo lai līdz tam nokļūtu - Jums atliek tikai šķērsot tramvaja tiltu!

Kaiju iela ir klusa, bez intensīvas satiksmes, vienlaicīgi ļaujot Jums baudīt Liepājas centra ērtības un tuvumu, bet mājās esot nedzirdēt pilsētas satiksmes radītos trokšņus un burzmu!

Projekta ietvaros ēkā ierīkoti 20 dažādas platības dzīvokļi, no kuriem lielākā daļa savus jaunos īpašniekus jau ir atraduši.

Projekta realizācija nebija viegls process, dēļ izmaksu paaugstināšanās neatkarīgu iemeslu dēļ, tomēr pagājušajā gadā tas tika nodots ekspluatācijā un projekta attīstītāji SIA “Bagnagatti De Girogi Property Group” ir gandarīti par paveikto: “Esam priecīgi, ka "Ambra Apartments" projektā mums bija partneri, kas ir vadošie uzņēmumi savās sfērās. Ēkas konstrukciju daļu būvēja SIA UPTK, par inženierkomunikācijām atbildību uzņēmās SIA BL inženiertīktli un SIA Liepājas Energomontāža, dzīvokļu pārdošanas process uzticēts Nekustamo īpašumu aģentūrai “Pilat Real Estate” (turpmāk tekstā - “PILAT”)."

Atvērto durvju dienas laikā būs iespēja brīvi apskatīt pieejamos dzīvokļus: kopskaitā pieejami septiņi 1 - 3 istabu dzīvokļi, platībā no 34 kvm - 82 kvm, tikties ar projekta pārdevēju Nekustamo īpašumu aģentūru “PILAT”, uzdot sev interesējošus jautājumus, kā arī veikt dzīvokļu rezervāciju.

Pieņemot pozitīvu lēmumu par dzīvokļa pirkšanu šajā dienā un veicot tā rezervāciju, saņemsiet īpašu piedāvājumu: attīstītājs no savas puses uzņemas segt īpašuma reģistrācijas izmaksas Zemesgrāmatā, un pirmie divi klienti bez papildus maksas varēs izvēlēties sev piederošu autostāvvietu iekšpagalmā.

Lai kliedētu šaubas vai sabiedrībā valdošos stereotipus par jaunajiem apartamentiem kā veiksmīgu ieguldījumu, Alvis, kurš šajā projektā iegādājās dzīvokli kā viens no pirmajiem, saka: “Dzīvokli Kaiju ielā izvēlējos jo biju dzīvokļa meklējumos, un biju nolēmis ka vēlos dzīvokli jaunajā projektā, jo tomēr šāds pirkums ir liels lēmums par kuru maksāšu vēl daudz gadus. Apsverot to, ka padomju laiku projektiem visticamāk tuvākajos gadu desmitos kalpošanas laiks būs iztecējis, nolēmu iegādāties īpašumu Kaiju ielā – jaunajā projektā. Uztraukumu par jauno projektu stereotipiskajām problēmām laikam īsti nebija, jo pats varēju ik pa laikam apsekot dzīvokli un ēkas attīstības procesu. Tajā laikā pats darbojos celtniecības nozarē, tādēļ varēju novērtēt risinājumus un tehnoloģija, kuras tika pielietotas ēkas būvēšanas periodā. Nemanīju nekādu nedrošu vai nepareizu risinājumu, tādēļ tas tikai pastiprināja pārliecību, ka ar īpašumu viss būs kārtībā. Par savu izvēli esmu ļoti apmierināts, jo uzskatu, ka šim īpašumam vērtība tikai pieaugs un iespējams nākotnē šī brīža piemājas ostas zona būs cilvēkiem pieejama un būs skaista promenāde tieši mājas durvju priekšā."

“Ambra Apartments” sadarbībā arī Latvijas komercbankām piedāvā arī izdevīgus hipotekārā kredīta nosacījumus, par kuriem precīzāk varēsiet uzzināt uz vietas, atnākot uz tikšanos un kuri ir īpaši labvēlīgi šī projekta dzīvokļu jaunajiem īpašniekiem.

Uz tikšanos 12.jūlijā, vietā, kuru, iespējams, drīz sauksi par savām mājām - “Ambra Apartments”, Kaiju ielā 12/14!Avots: www.pilat.lv
Pievienoja: Pilat
Atslēgvārdi:
+371 27888678