Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
ULIHA IELA 95, LIEPĀJA - JAUNS SĀKUMS
Clock2024-07-10 https://scontent.frix5-1.fna.fbcdn.net

ULIHA IELA 95, LIEPĀJA - JAUNS SĀKUMSŠī gada pašā sākumā, uguns nelaime piemeklēja Uliha ielas 95 daudzdzīvokļu mājas īpašniekus.

Cieta visi mājā esošie dzīvokļi un tās iemītnieki palika bez jumta virs galvas!

Tajā brīdī mājas iedzīvotāji pieņēma lēmumu, ka atjaunot ēku pašu spēkiem līdzekļu nepietiek un tika pieņemts lēmums ēku pārdot.

 

Kā stāsta mājas iedzīvotāju pārstāvis Gints: “Visi kopā sapratām, ka nevienam īsti nav “pa kabatai” lai paralēli gan atjaunotu māju, savu dzīvokli un vēl atsevišķi maksātu par mājvietu, kura uz to brīdi būtu jāīrē, tādēļ arī kopā nonācām pie šī lēmuma. Sazinājāmies ar vairākām nekustamo īpašumu aģentūrām, bet ņemot vērā mājas stāvokli, visi, izņemot “PILAT” mums sadarbību atteica. Tā kā bija ziema, tad lielākās bažas bija par to, vai māju izdosies pārdot termiņā, kuru nosaka likumdošana, līdz brīdim, kad ēka ir jāiekonservē, lai mums papildus vēl netiktu uzlikts sods.”

Nekustamā īpašuma kompānijas “PILAT” darījumu vadītājs  Kristaps Vīdners, pie kura vērsās Gints un kurš uzņēmās ēkas pārdošanas procesu saka: “Ēku sākām tirgot ziemā – janvārī, kad, protams, laikapstākļi nebija labvēlīgi, bija jāņem vērā arī cilvēciskais faktors, ka ēka ir kopīpašums, tajā ir pieci dzīvokļi un jebkurā gadījumā, ienākumi, kuri tiek iegūti no ēkas pārdošanas – ir jādala piecās daļās. Lai process neievilktos pārāk ilgi, palielinot iedzīvotāju finansiālo izmaksu slogu par mājas konservāciju, tad nācās arī pieņemt lēmumu par pārdošanas cenas samazinājumu, bet kopā visi sapratām, ka tas ir pareizais lēmums. Interese par māju, ņemot vērā tās tehnisko stāvokli, nebija liela, bet ar to arī rēķinājāmies. Tomēr, kā zinām – katram īpašumam ir vajadzīgs tikai viens pircējs.”

Juridiskā persona,kura iegādājās ēku regulāri sekojusi  līdzi Liepājas nekustamo īpašumu piedāvājumiem, īpašumu, kuru vēlētos iegādāties meklēja aptuveni gadu. Noteicošie faktori, protams, bija īpašuma lokācija – Jūrmalas parka, pludmales un pilsētas centra tuvums.

Īpašums tika iegādāts jau ar gatavu plānu, ko iesākt. Jā, diemžēl, ēku ir paredzēts demontēt, bet tās vietā tiks būvēta jauna, kurā paredzēts iekārtot apartamentus. Daļa paredzēta pārdošanai – daļa īstermiņa īrei.

Pārdevēju puses pārstāvis Gints arī piebilst, ka viņa tēvs, kuram šajā ēkā bija dzīvoklis, jau ir veicis pirmo iemaksu par jaunu dzīvokli un ir pārliecināts, ka arī citiem mājas iedzīvotājiem ienākumi no mājas pārdošanas ir atspaids jauna mājokļa iegādei vai labiekārtošanai.

Abas puses ir gandarītas par veiksmīgo sadarbību ar  “PILAT real estate” un saka īpašu paldies Kristapam, kurš uzņēmās šo “izaicinājumu”, jo pārdošanas procesā nācās saskarties arī ar sabiedrības negācijām un neiecietību, tomēr neskatoties uz visu, tika sniegta palīdzība un padoms ne tikai uz procesu, kas skar ēkas pārdošanu, bet arī ar būvvaldi un citiem pasākumiem, kas būtu veicami, ja ēka būtu jāiekonservē!

Mēs, PILAT, arī esam priecīgi, ka varējām būt daļa no procesa, kas šoreiz ir iepriecinājis ne tikai vienu pārdevēju un pircēju, bet veselām piecām ģimenēm ir noslēdzies kāds ne visai patīkams dzīves posms un varējām būt klātesoši kaut mazam, bet tomēr atspaidam uz jaunām mājām un jaunu sākumu!

 Avots: https://www.facebook.com
Pievienoja: Pilat
+371 27888678