Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Oļega Hramova jaunākais pirkums – viens no nedēļas 10 lielākajiem darījumiem valstī
Clock2021-05-14 https://irliepaja.lv

Oļega Hramova jaunākais pirkums – viens no nedēļas 10 lielākajiem darījumiem valstīPar valstī vienu no desmit lielākajiem darījumiem aprīļa pēdējā nedēļā Zemesgrāmata atzinusi nekustamā īpašuma pirkumu Hika ielā 9, Liepājā, kas pārdots par 1 225 000 eiro. To no iepriekšējā īpašnieka Svenda Petersena, iegādājies uzņēmējs Oļegs Hramovs.

Hika ielā Hramovs iegādājies vēl vienu īpašumu, kādreizējo hosteli "Pērlīte", kas pārdots par 200 000 eiro. Līdzšinējais tā īpašnieks bija SIA "Artis JP".

Hika iela atrodas ekskluzīvā pilsētas rajonā, blakus Jūrmalas parkam, un tajā netrūkst vērtīgu īpašumu. Viens no nesenākajiem pirkumiem ir 2018. gada augustā par 700 000 eiro pārdotais nams Hika ielā 10 (pazīstams arī kā Debūra villa), kas Liepājā bija mēneša lielākais darījums.Avots: https://irliepaja.lv
Pievienoja: Pilat
+371 27888678