Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Jaunais projekts "Ambra apartamenti" Liepājā
Clock2021-08-06

Jaunais projekts "Ambra apartamenti" LiepājāTurpinās dzīvokļu rezervācija jaunajā projektā "Ambra apartamenti", Kaiju ielā 12/14, Liepājā. Dzīvokļus iespējams iegādāties būvniecības procesā.

♦️ Pieejami 1-3 istabu dzīvokļi;

♦️ Platības no 36 - 75.9kvm;

♦️ Cenas no 40 000 EUR;

♦️ Pieejamas autostāvvietas;

♦️ Pieejamas privātas mantu glabātuves;

♦️ Pieejamas apdares: baltā apdare, pelēkā apdare, pilnā apdare;

♦️ Garantija 3 gadi.

 

Projekts atrodas Liepājas pilsētas Jaunliepājas daļā, kurai prognozēts augsts potenciāls turpmākai attīstībai kā klusai, ekskluzīvai dzīvesvietai tuvu pilsētas centram. Tuvumā atrodas gan izglītības, gan veselības aprūpes iestādes, pārtikas lielveikals un atsevišķi nelieli veikaliņi, Liepājas Olimpiskais centrs un koncertzāle Lielais dzintars, tāpat 5 minūšu attālumā pieejami visi sabiedriskā transporta veidi.Avots:
Pievienoja: Pilat
+371 27888678