Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk
Bijušās 11.vidusskolas teritorijā varētu tapt mājokļi vai veikali.
Clock2021-09-15 https://cdn.liepajniekiem.lv

Bijušās 11.vidusskolas teritorijā varētu tapt mājokļi vai veikali.Pašvaldība pavisam drīz varētu nodot sabiedriskajai apspriešanai lokālplānojuma pirmo redakciju Krūmu ielai 39 – bijušās 11. vidusskolas teritorijai. Ieceri vakar akceptēja Pilsētas attīstības komiteja, bet vēl savu vārdu teiks dome.

Lokālplānojumu izstrādā individuālais komersants “Plānošanas eksperti” sadarbībā ar Diānas Zalānes arhitektu biroju pēc teritorijas īpašnieka SIA “Rameka” pasūtījuma. 

Komitejas sēdē teritorijas plānotājs Pauls Grants pastāstīja, ka īpašnieki vēl nav īsti izlēmuši, kāds varētu būt šīs teritorijas lietojums, bet varianti varētu būt divi. Viens risinājums – vecā skola pārtaptu par daudzdzīvokļu māju, otrs variants – skolas ēku nojaukt un dot priekšroku jaunu dzīvokļu, komercobjektu un pakalpojumu biznesa attīstībai. 

Tādēļ lokālplānojums izstrādāts tā, lai iespējas šajā vietā būtu plašākas: varētu būvēt gan mājokļus, gan veikalus un birojus, te varētu atrasties arī viesmīlības bizness un medicīnas iestādes.

Domes priekšsēdētājs Gunārs Ansiņš uzskata, ka ar šo plānojuma priekšlikumu ir atrasts kompromiss starp iedzīvotāju un komersanta interesēm. Bijušais mērs Jānis Vilnītis savukārt sacīja, ka jāieklausās, ko par šo plānojumu teiks iedzīvotāji, viņš domā, ka “būtu ļoti labi, ja parādītos kaut kas moderns, jo trūkst modernu, jaunu dzīvokļu”.Avots: https://www.liepajniekiem.lv
Pievienoja: Pilat
+371 27888678