Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk

Ko mēs piedāvājam?

Piedāvājam pilna servisa jauno projektu vadību - no idejas līdz dzīvokļu atslēgu nodošanai.

Identitātes veidošana

Viens no svarīgākajiem, stratēģiskākajiem un sarežģītākajiem posmiem, no kā būs atkarīgs projekta attīstības ceļš un virziens tirgū.

Mēs izstrādājam vīzīju un to pārvēšam par realitāti.

Mārketinga stratēģija

Mēs parūpēsimies par to, lai projekts parādītos visos iespējamajos informācijas kanālos, sasniegtu maksimāli plašu auditoriju, kas nodrošinās galveno - dzīvokļu realizāciju.

Interaktīvie pasākumi

Te ir testa teksts, ar visiem jaunajiem projetiem. Neliels apraksts, šis tas.

Grafiskais dizains

Izstrādājam visus nepieciešamos grafiskos elementus, kas nepieciešami projekta virzīšanai tirgū, kā arī dzīvokļu realizācijai

Mediju plānošana

Nodrošinām mērķētu kampaņu darbību gan reģionālajos, gan lokālajos medijos.

Izvietojam gan reklāmas banerus,gan reklāmrakstus.

Kāpēc PILAT?

Veiksmīga pieredze, zinoši speciālisti un inovatīvas tehnoloģijas.

13+ gadu pieredze pārdošanā

Izpārdoti 30000+ kvm

1500+ apmierināti klienti

Realizeti 17 jaunie projekti

550+ pārdoti dzīvokļi

Kristaps Ruicēns

Mārketinga profesionālis jau 13. gadu. Karjeru sācis kā mārketinga un pārdošanas vadītājs viesnīcu biznesā. Kopš 2015. gada specializējies jauno dzīvokļu projektu attīstīšanā, kā projektu vadītājs. Kopumā 7. gadu laikā realizējis 17. jauno dzīvokļu un komerctelpu projektu kampaņas no logo līdz kupli apmeklētām klientu dienām, palīdzot pārdot vairāk kā 550 jaunos dzīvokļus Rīgā, Jūrmalā un Liepājā.

+371 27888678