Nosaki sava īpašuma vērtību Nosaki sava īpašuma vērtību
Learn more

Mūsu aģenti noteikts tava īpašuma vērtību 1 darba dienas laikā BEZ MAKSAS, balstoties uz pieredzi, zināšanām, vērtēšanas metodēm un statistiku. Tas prasīs tikai piecas minūtes tava laika. Pareizā īpašuma tirgus cenas izvēle ir ļoti svarīgs elements veiksmīgai nekustamā īpašuma realizācijai, un tas izšķir, vai īpašums tiks pārdots ātri un par maksimālo vērtību. Nosakot tirgus cenu, vidējais realizācijas ātrums ir trīs mēneši.

Uzzināt vairāk

Pakalpojumi

SIA "PILAT REAL ESTATE" ir nekustamo īpašumu kompānija, kas ir specializējusies un aktīvi darbojas Kurzemes un īpaši Liepājas reģiona nekustamo īpašumu tirgū un klientiem ir pazīstama ar zīmolu „PILAT”. Salīdzinoši īsā laikā, kopš dibināšanas, kompānija savu darbību ir attīstījusi arī citur Latvijā, piedāvājot klientiem pilnu pakalpojumu klāstu.

Ko Mēs piedāvājam?

  • Atrast klientu vēlmēm atbistošos nekustamos īpašumus,
  • Nopirkt, pārdot, iznomāt, izīrēt dzīvokļus, mājas, zemi,komercīpašumus, investīciju objektus
  • Starpniecības pakalpojumus darījumos ar nekustamajiem īpašumiem,
  • Juridiskās dokumentācijas sagatavošanā,
  • Konsultācijas un nekustamā īpašuma novērtēšanu,
  • Aizdevumus pret nekustamā īpašuma ķīlu

Kas ir mūsu klienti?

Mūsu klienti ir kā fiziskas, tā juridiskas personas, kas vēlas, lai viņu darījums ar nekustamo īpašumu tiktu īstenots korekti, droši, ērti un izdevīgi, maksimāli aiztaupot sev varbūtējos riskus. Meklējot iespējas izdevīgi investēt nekustamajos īpašumos Latvijā, kā uzticamus sadarbības partnerus SIA "PILAT REAL ESTATE" izvēlas arī daudzi ārvalstu klienti, visvairāk no Krievijas, Lietuvas un Baltkrievijas.


Kā mēs strādājam

Kompānijas izaugsmi nodrošina tās profesionālā, jaunā un enerģiska komanda, ko vieno ne tikai bizness, bet arī pārliecība, ka Liepāja, tās apkārtne, Latvija ir lieliska vieta, kur dzīvot un attīstīt uzņēmējdarbību. Jau no paša sākuma kompānijas sev izvirzītais mērķis ir bijis nodrošināt klientiem augstākā līmeņa servisu, strādājot ar lielu atbildības izjūtu, sniegt klientiem vairāk, nekā no mums sagaida. Mēs uzskatām, ka klientiem ir jābūt nevis apmierinātiem, bet ļoti apmierinātiem. Katrs no mūsu darbiniekiem ir gatavs investēt savu laiku, zināšanas, pieredzi un personisko attieksmi, lai to īstenotu.

+371 27888678