Mālu iela 3 / Liepāja

Dzīvoklis

Dzīvoklis

12 900 €

516€ / m2

1

1/2

25m2

ADRESE

Mālu iela 3, Liepāja

ĪPAŠUMA VEIDS

Dzīvoklis

CENA

12 900 €

PLATĪBA

25m2

ISTABAS

1

Stāvs

1/2

1 istabas dzīvoklis Vecliepājā, Mālu ielā 3, īpašums atrodas ēkas 1. stāvā ar kopējo platību 25 kv.m., pēc plānojuma viena istaba, virtuve, kompakta vannas istaba, daļēji remontēts, malkas apkure, karstā ūdens boilers, pārdod kopā ar mēbelēm.

Aptuvenās Zemesgrāmatas reģistrācijas izmaksas:

Valsts nodeva: 193.50 EUR   
Kancelejas nodeva: 21.34 EUR

KONTAKTI

Artis Pēka

Nekustamā īpašuma darījuma vadītājs

Artis Pēka

Nekustamā īpašuma darījuma vadītājs

Līdzīgie objekti

Dzīvoklis | 80 EUR €

Dzintaru iela 21 / Vecliepāja (Centrs), Liepāja

1

6/6

46m2

Logo Logo

PIESAKIES JAUNUMIEM