Dzīvoklis
21 000 €
656.25€ / m2
1
1/2
32m2
Saglabāt pie favorītiem
Lejupielādēt PDF
ADRESE
Ģenerāļa Baloža iela 57, Liepāja
ĪPAŠUMA VEIDS
Dzīvoklis
CENA
21 000 €
PLATĪBA
32m2
ISTABAS
1
Stāvs
1/2
Izremontēts 1 istabas dzīvoklis Tosmares mikrorajonā, Ģenerāļa Baloža ielā 57, Liepājā, mūra māja, 1. stāvs, 32.2 kv.m., viena istaba, virtuve, vannas istaba kopā ar tualeti, metāla ārdurvis, plastmasas pakešu logi, dzīvoklim ir pārvilkta jauna elektroinstalācija, lamināta grīdas segums istabas zonā, flīzēts grīdas segums virtuves zonā, vakara saule.
Aptuvenās Zemesgrāmatas reģistrācijas izmaksas:
Valsts nodeva: 315.00 EUR
Kancelejas nodeva: 21.34 EUR
KONTAKTI
Artis Pēka
Nekustamā īpašuma darījuma vadītājs
Līdzīgie objekti
Dzīvoklis | 80 EUR €
Dzintaru iela 21 / Vecliepāja (Centrs), Liepāja
1
6/6
46m2