Ganību iela 20 / Liepāja

Land

Land

30 000 €

33.03€ / m2

908m2

ADDRESS

Ganību iela 20, Liepāja

PROPERTY TYPE

Land

PRICE

30 000 €

SPACE

908m2

Approximate fees of registration in the Land Register:

Stamp duty: 450.00 EUR   
Office duty: 21.34 EUR

CONTACTS

Kristaps Vīdners

Real estate agent

Kristaps Vīdners

Real estate agent

Similar object

Izdevīgi -40%

Land | 21 000 EUR €

Ēdoles iela 18 / Zaļā birze, Liepāja

893m2

Land | 45 000 EUR €

Vaiņodes iela 20B / Liepāja

418m2

Izdevīgi -47%

Land | 15 500 EUR €

Zāļu iela 20 / Liepāja

100m2

Izdevīgi -23%

Land | 115 000 EUR €

Pape / Rucavas pag., Liepāja un raj.

Land | 12 000 EUR €

Rucavas pag., Dienvidkurzemes nov. / Liepāja un raj.

Land | 75 000 EUR €

Ganību iela 131 / Liepāja

1727m2

Land | 16 900 EUR €

Šķēde 1-2-4 / Liepāja un raj.

610m2

Land | 60 000 EUR €

Saulstari, Grobiņas pag. / Grobiņas pag., Liepāja un raj.

Land | 360 000 EUR €

Lidostas iela / Liepāja un raj.

Logo Logo

SUBSCRIBE TO NEWS